SJEZDOVÁ LOĎ K1 ATTACK

SJEZDOVÁ LOĎ K1 ATTACK

První úspěšný kajak vytvořený legendami světového sjezdu - Kamilem Mrůzkem a Tomášem Slovákem.

První model KTW. Loď designovaná pro rychlost a stabilitu na relativně jednodušších řekách. Attack přinesl první charakteristický znak kajaků Kick the waves, kterým je snížení paluby před jezdcem. Kořeny tohoto legendárního kajaku sahají do roku 2003. Attack si rychle získal renomé mezi jezdci svou jednoduchou ovladatelností a soupeře šokoval úspěchy, kterých dosáhl. Dodnes je to jedinečná loď pro jednodušší vodní terény. Extrémní rychlost, kterou je Attack pověstný si stále nachází řadu příznivců.

P. S. Na Attacku získali jeho designéři hned při první startu na mezinárodní scéně individuální titul mistra Evropy v klasickém sjezdu (Kamil Mrůzek), sprintu (Tomáš Slovák) a společně také v hlídce. Stalo se tak v červnu 2003 při ME na řece Teplá v Karlových Varech

více ...

Vyber si model

Vrchní Prostřední Základní

Touring

Touring (původně TRAINING AC a TRAINING C)

Díky svým vlastnostem je oblíbený u špičkových závodníků hlavně jako loď pro tréninkové účely. U výkonnostních sjezdařů oblíbená v kombinaci tréninkové a závodní lodě na řeky s maximální obtížností do WW II. Pro trénink či najíždění obtížnějších tratí (WW III a více), si vyžádejte cenovou nabídku na provedení ADVENTURE Performance, s mimořádně pevnou konstrukcí a maximální možnou pevností!

  • 9,6 kg
  • Aramid-karbon, sklo.
  • 2/3 AC v kombinaci se skelnými tkaninami (max. 1/3)
Vaše cena € 1420

Instalace a dodatečné práce


Související produkty

Pádlo "Spear" KickTheWaves
Pádlo "Spear" KickTheWaves Vaše cena € 222
Wini
Wini Vaše cena € 1120
SJEZDOVÁ LOĎ K1 WAKATWO
Wakatwo Vaše cena € 1120
SJEZDOVÁ LOĎ K1 WAKA
Waka Vaše cena € 1120
chrániče na kajak
Chrániče špice a zádě K1 Vaše cena € 49