Cayenne
Bestseller

Cayenne

Kick the waves přichází s novým modelem sjezdového kajaku, který byl stvořen pro vítězství.

Cayenne si neklade menší cíle než ovládnout letošní mistrovství světa v italské Valtellině. Extrémní náročnost řeky Adda si žádala řadu změn, tak aby loď měla co nejlepší jízdní vlastnosti ve velkých vlnách a válcích, které na závodníky na světovém šampionátu čekají. Na vzniku nejnovějšího kajaku Cayenne se podíleli současní francouzští reprezentant spolu s legendou, dvojnásobným mistrem Evropy z roku 2001 v italské Sesii Maximem Clerinem a Tomášem Slovákem. Cayenne vychází z úspěšné Tongy. Oproti svému předchůdci získal Cayenne na objemu, zejména na zadní palubě a změn doznala špice i záď nového kajaku. Hlavním cílem bylo zlepšení ovladatelnosti v extrémně divoké vodě a zároveň udržení rychlosti na klidné vodě, což se podařilo na sto procent dodržet. Díky většímu objemu bude Cayenne nosná i pro závodníky s vyšší hmotnosti, naopak pro méně hmotné sjezdaře je možné loď seříznout a upravit na míru. Do nejnovějšího modelu KTW vkládá světová špička velké naděje. Kromě Tomáše Slováka a nejlepšího sjezdaře všech dob, devítinásobného mistra světa Kamila Mrůzka by na Cayenne měli při MS 2014 startovat i francouzští mistři světa z La Plagne 2012 Quentin Bonnetain a Paul Graton a mistr Evropy z Bovce 2013 Theo Devard.

více ...

Vyber si model

Vrchní Prostřední Základní

Touring

TOURING (původně TRAINING AC a TRAINING C)

Díky svým vlastnostem je oblíbený u špičkových závodníků hlavně jako loď pro tréninkové účely. U výkonnostních sjezdařů oblíbená v kombinaci tréninkové a závodní lodě na řeky s maximální obtížností do WW II. Pro trénink či najíždění obtížnějších tratí (WW III a více), si vyžádejte cenovou nabídku na provedení ADVENTURE Performance, s mimořádně pevnou konstrukcí a maximální možnou pevností!

  • 9,6 kg
  • Aramid-karbon, sklo.
  • 2/3 AC v kombinaci se skelnými tkaninami (max. 1/3)
Vaše cena € 1420
Vrchní Prostřední Základní

RED KickTheWaves

RED KickTheWaves (původně ELITE PRO)

Nejlepší závodní provedení, které můžete v současnosti na celosvětovém trhu najít. Elite PRO byla vyvinuta v reakci na změnu pravidel (snížení hmotnosti o 1kg). Díky použití těch nejdokonalejších materiálů s kombinací se špičkovou technologií, jsme vyrobili dokonalou skladbu závodní lodě pro ty, kteří chtějí mít opravdu pevnou a lehkou loď. Je to jediné provedení, kde garantujeme hmotnost hotového kajaku pod 9.20kg (včetně sedačky a stehenních opěrek)!!! Pokud chcete kvalitní tréninkovou loď, doporučujeme zvolit spíše variantu TOP AC.

Loď určená pro lidi, kteří chtějí vyhrávat a kladou si ty nejpřísnější nároky na kvalitu, design a provedení.

Pro závodníky registrované u ČSK poskytujeme slevu ve výši až 10% z ceny bez DPH.

  • 8,70kg
  • Zejména karbon a AC. Speciálně upravený HEREX a použití nejdokonalejších technologií. Speciální design.
  • Aramid-carbon, spec. epoxidy, carbon, herex.
Vaše cena € 2160

Instalace a dodatečné práce


Související produkty

Obal na loď - Heavy 5mm
Obal na loď - Heavy 5mm Vaše cena € 155
Obal na loď - Hard 8mm
Obal na loď - Hard 8mm Vaše cena € 173
Obal na loď- Heavy 3mm
Obal na loď - Heavy 3mm Vaše cena € 141
chrániče na kajak
Chrániče špice a zádě K1 Vaše cena € 49