La Plagne 2012 klasický sjezd

Dva individuální tituly mistrů světa pro závodníky KTW teamu v klasickém sjezdu a nadvládu českých kajakůřů na MS ukončili po 12 letech závodníci z Francie. Češi berou stříbro a němci bronz. Na stupně vítězů se tak probojovalo v kajakářských hlídkách 7 lodí Kick The Waves.

Hned 2x se mohli radovat z titulu Mistra světa po projetím cíle závodníci na lodích Kick The Waves. V kategorii C1 suveréně zvítězil Emil Milihram (LIMAX) a v tradičně nejvíce vyrovnané kategorii kajakářů dosáhl na svůj první titul v kariéře němec Tobias Bong (TONGA). Těsně za ním si pro stříbrnou medaili dojel francouzský reprezentant Remi Pete (WAKATWO). Další cenný kov z řeky Isere vybojovala na Limaxu pádlující Radka Felingerová z Anglie. V kategorii K1 mužů se mezi nejlepších 20 závodníků probojovalo hned 11 kajakářů s lodí Kick The Waves.