KTW News

Nové označení provedení sjezdových lodí

Nové označení provedení sjezdových lodí

Představujeme vám nové názvy provedení všech sjezdových lodí.

1) CLUB (původně BASIC)

Základní model, na který se však můžete spolehnout. Vhodný pro začínající závodníky nebo příležitostné jezdce. Toto provedení je vhodné na řeky menší obtížnosti, cca do WW II. - max. WW III.

Hmotnost: 10.0 kg

Materiál: Sklo a diolen-aramid

Skladba: Diolen-aramid a diolen. Zpevněno AC výztuhami. Do všech našich lodí dáváme PVC sendvičové výztuhy a tudíž jsou plně vakuovány.

2) TOURING ( původně TRAINING AC nebo TRAINING C)

Díky svým vlastnostem je oblíbený u špičkových závodníků hlavně jako loď pro tréninkové účely. U výkonnostních sjezdařů oblíbená v kombinaci tréninkové a závodní lodě.

Hmotnost: 9.6 kg

Materiál: Aramid-karbon, sklo

Skladba: 2/3 AC v kombinaci se skelnými tkaninami (max. 1/3). Zpevněno AC výztuhami. Do všech našich lodí dáváme PVC sendvičové výztuhy a tudíž jsou plně vakuovány.

3) RACE Performance (původně RACING AC nebo RACING C)

Nejprodávanější provedení. Vysoce kvalitní lodě. Je to špičkové provedení a velice oblíbené u českých reprezentantů. Vysoká pevnost zaručuje kvalitní jízdu na těch nejtěžších vodních terénech. Loď určená pro závodníky vrcholové úrovně.

Hmotnost: 9.5 kg

Materiál: Aramid-karbon, karbon, herex.

Skladba: AC a C konstrukce. Zpevněno AC výztuhami. Do všech našich lodí dáváme PVC sendvičové výztuhy a tudíž jsou plně vakuovány.

4) CHAMPION Performance (původně TOP AC nebo TOP C)

Nejlepší provedení, které na trhu můžete najít. Vysoká kvalita, pevnost a nízká hmotnost perfektně charakterizují toto závodní plně profesionální provedení sjezdových lodí. Loď určená pro lidi, kteří chtějí vyhrávat a jsou nároční na kvalitu i provedení.

Hmotnost: 8.9 kg

Materiál: Aramid-karbon, karbon, herex.

Skladba: AC a C bez skla . Zpevněno AC výztuhami. Do všech našich lodí dáváme PVC sendvičové výztuhy a tudíž jsou plně vakuovány.

5) RED KickTheWaves (původně ELIT PRO)

Nejlepší závodní provedení, které můžete v současnosti na celosvětovém trhu najít. RED KickTheWaves byla vyvinuta v reakci na změnu pravidel (snížení hmotnosti o 1kg). Díky použití těch nejdokonalejších materiálů s kombinací se špičkovou technologií, jsme vyrobili dokonalou skladbu závodní lodě pro ty, kteří chtějí mít opravdu pevnou a lehkou loď. Je to jediné provedení, kde garantujeme hmotnost hotového kajaku pod 9.20kg (včetně sedačky a stehenních opěrek)!!! Pokud chcete kvalitní tréninkovou loď, doporučujeme zvolit spíše variantu CHAMPION Performance.

Hmotnost: 8.7 kg

Materiál: Zejména karbon a AC. Speciálně upravený HEREX a použití nejdokonalejších technologií. Speciální design.

Skladba: Aramid-carbon, spec. epoxidy, carbon, herex. Zpevněno AC výztuhami. Do všech našich lodí dáváme PVC sendvičové výztuhy a tudíž jsou plně vakuovány.