KTW News

2. SVĚTOVÝ POHÁR 2012 - KRALJEVO SRB (SPRINT)

V druhém závodě SP 2012 se závodníci KTW opět neztratili. Kajakáři Ríša Hála a Karel Slepica dojeli ve sprintu na druhém, resp. třetím místě.

Závod kajakářů ovládl "dominátor" posledních let slovinec Nejc Znidarčič. Richard Hála CZE (Tonga) obsadil na jeho snad nejoblíbenější trati 2. místo a je to jeho historicky nejlepší dosavadní výsledek na mezinárodním soutěžním poli. To stejné se dá říct o třetím místě Karla Slepici CZE (Tonga). V kategorii kajakářek dojela Klára Paďourová CZE (Wini) i tentokrát na velice slušném, konkrétně 5. místě.

Závod klasik

Světový pohár se dnes přesouvá do Banja Luky BIH. Čeští reprezentanti se zde však neukáží.

1. světový pohár 2012 - Kraljevo SRB (klasik)

Světoví sjezdaři mají za sebou první letošní konfrontaci s konkurencí, která se odehrála v dějišti loňského mistrovství Evropy v Srbsku.

MSJ 2011 Opava - kompletní fotogalerie

Kompletní fotogalerie z Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě naleznete v sekci "gelerie".

První MS ve sjezdovém sprintu začíná už v sobotu

Sjezdaři z dvaceti zemí celého světa budou před bouřlivým publikem bojovat o tituly světových šampiónů.

Fotky z 5. ročníku FREE LITOVELSKÉ JÍZDY

V sekci galerie byly přidány fotografie z 5. ročníku FREE LITOVELSKÉ JÍZDY 2011

ME závod družstev - 7 lodí KTW na bedně

ME pokračovalo ve čtvrtek závodem hlídek na klasické trati a hned 7 lodí v nejprestižnější kategorii K1 muži, se dostalo na stupně vítězů.