KTW News

Historie společnosti KickTheWaves

Historie společnosti KickTheWaves

Útok na vítězství...

KTW HISTORIE - útok na vítězství, od Attacku k Wini. (we attack the triumph, from Attack to Wini) První frontální útok na stupně vítězů přišel v roce 2003 a jeho nositel nemohl mít příznačnější jméno – Attack. Nový kajak dostál svému jménu a znamenal absolutní triumf. Konstruktéři této designerské novinky si Attackem splnili svůj sen a katapultovali sebe i nový typ lodě na výsluní. Tomáš Slovák s Kamilem Mrůzkem vyhráli individuální sprint i klasický sjezd a ovládli i závod hlídek při Mistrovství Evropy v Karlových Varech. První kolo bylo dobojováno, Attacku ležel svět u nohou. Po úspěchu Attacku přišel zlomový rok 2006. Rok zrodu značky Kick the waves a nového modelu Waka. Rok, kdy k jedinečným jízdním vlastnostem a skvělému zpracování přibyl i osobitý design. Rok, od kterého firma Kick the waves vyhlásila útok na absolutní vrchol ve sjezdu na divoké vodě. Rok, kdy Tomáš Slovák získal tři medaile na Mistrovství světa pro barvy KTW.

Po úspěchu Attacku přišel zlomový rok 2006. Rok zrodu značky Kick the waves a nového modelu Waka. Rok, kdy k jedinečným jízdním vlastnostem a skvělému zpracování přibyl i osobitý design. Rok, od kterého firma Kick the waves vyhlásila útok na absolutní vrchol ve sjezdu na divoké vodě. Rok, kdy Tomáš Slovák získal tři medaile na Mistrovství světa pro barvy KTW. Rok, který změnil sjezd na divoké vodě. Se všeobecným úspěchem přelomové Waky, přišel velký rozvoj značky KTW. Pod jménem Kick the waves dnes najdeme také originální oblečení, pádla, doplňky a výstroj pro milovníky divoké vody. Portfolium lodí se dále rozšířilo o faceliftovaný kajak Wakatwo, neobvyklou kanoi Tripper a také špičkovou singlkánoi Limax, s níž chorvatský závodník Emil Milihram jasně ovládl ME 2009 na řece Addě. Poslední novinka z dílny KTW směřuje k nadcházející sezóně 2010 a má jméno Wini – kajak zrozený k vítězství, který bude černým koněm MS 2010 v kategorii kajakářek. Lodí Wini se také završuje cesta Kick the waves na vrchol, kterou před sedmi lety zahájil svým útokem kajak Attack. Nové stránky KickTheWaves.com

Nové stránky KickTheWaves.com

Vítejte na nových stránkách KickTheWaves.com


Nová loď Tripper

Nová loď Tripper

Kanoe pro padlování na dlouhé vzdálenosti.


Kajakářské pádlo "Spear" pro sjezd a rychlost

Kajakářské pádlo "Spear" pro sjezd a rychlost

Konstrukčně i tvarově "vychytané" pádlo pro sjezdaře a rychlostní kanoisty Vás podrží v každé situaci.


Pour Feliciter KICK THE WAVES

Pour Feliciter KICK THE WAVES

Gratulujeme všem, kterým značka KICK THE WAVES pomohla splnit jejich sny v roce 2009 a přejeme dobrou vlnu v roce 2010 a týmu KTW spoustu úspěchů na MS v Sortu.