sicario
Novinka

sicario

Kick The Waves přichází s novým modelem sjezdového kajaku... Sezona 2017 je tady a Sicario přichází!

Moderní a trendy tvary v kombinaci s prvky čistého designu KickTheWaves v té nejvyšší možné kvalitě a špičkovým provedením. To jsou hlavní známky nového kajaku SICARIO, který má předpoklady ovládnout sjezd na divoké vodě. Přesně tak, jak jsme u lodí s logem KICK THE WAVES na špici, zvyklí. Sicario si neklade menší cíle, než ovládnout sprintové mistrovství světa ve francouzském Pau 2017.

Extrémní náročnost tratě, ostré přechody mezi proudnicí a zpětnými proudy. To jsou hlavní parametry umělé slalomové drázy v Pau, kde se pojede na přelomu září a října 2017 MS ve sprintu. Řada závodníků si žádala jisté úpravy. Na designu tohoto modelu se podíleli zejména francoužští kajakáři v čele s mladým a perspektivním závodníkem Maxence Barouh. Maxence trať v PAU zná perfektně a moc dobře ví, jak má vypadat ideální loď (nejen) pro tuto trať. Maxence od nového kajaku očekával, aby dokázal v maximální rychlosti zvládnout ostré přechody mezi rychle proudící vodou a zpětnými proudy.  Loď musí být stále ve skluzu a v případě nutnosti, musí okamžitě reagovat. V neposlední řadě musí loď skvěle akcelerovat při přechodu do klidnějších pasáží. Podařilo se? Posuďte sami...  

více ...

Vyber si model

Vrchní Prostřední Základní

RED KickTheWaves

RED KickTheWaves (původně ELITE PRO)

Nejlepší závodní provedení, které můžete v současnosti na celosvětovém trhu najít. RED KickTheWaves byla vyvinuta v reakci na změnu pravidel (snížení hmotnosti o 1kg). Díky použití těch nejdokonalejších materiálů s kombinací se špičkovou technologií, jsme vyrobili dokonalou skladbu závodní lodě pro ty, kteří chtějí mít opravdAacau pevnou a lehkou loď. Je to jediné provedení, kde garantujeme hmotnost hotového kajaku pod 9.20kg (včetně sedačky a stehenních opěrek)!!! Pokud chcete kvalitní tréninkovou loď, doporučujeme zvolit spíše variantu TOP AC.

Loď určená pro lidi, kteří chtějí vyhrávat a kladou si ty nejpřísnější nároky na kvalitu, design a provedení.

Pro závodníky registrované u ČSK poskytujeme slevu ve výši až 10% z ceny bez DPH.

  • 8,70kg
  • Zejména karbon a AC. Speciálně upravený HEREX a použití nejdokonalejších technologií. Speciální design.
  • Aramid-carbon, spec. epoxidy, carbon, herex.
Vaše cena € 2160

Instalace a dodatečné práce