SJEZDOVÁ LOĎ K1 WAKA

SJEZDOVÁ LOĎ K1 WAKA

Skvělý výtlakový kajak pro zkušené závodníky do těžkých terénů.

Spojení výrazného designu, skvělých jízdních vlastností na všech vodních terénech a precizního zpracování, dalo dohromady velice úspěšný kajak. Je to skvělá volba pro  zkušené jezdce. Waku najdete na všech kontinentech a ve všech významných zemích kanoistického glóbu. Na Waku od počátku vsadil designér tohoto kajaku Tomáš Slovák, který na ni přesedlal z úspěšného Attacku. Svá vítězství si s Wakou připsali také Tobias Bong, Kamil Mrůzek, Remi Pete, Rudy Gerhard, John Schofield nebo Gerhard Schmid. Waka dobyla nejen všechny stupně vítězů celého světa, ale také srdce všech jezdů, kteří kdy do této krásky usedli.

P.S. Jméno pochází z Maorštiny a znamená slovo loď. Novozélandská kultura a příroda učarovala Tomáši Slovákovi při pobytu v roce 2004 a inspirovala vznik legendární lodě –Waky.

více ...

Vyber si model

Vrchní Prostřední Základní

Touring

Touring (původně TRAINING AC a TRAINING C)

Díky svým vlastnostem je oblíbený u špičkových závodníků hlavně jako loď pro tréninkové účely. U výkonnostních sjezdařů oblíbená v kombinaci tréninkové a závodní lodě na řeky s maximální obtížností do WW II. Pro trénink či najíždění obtížnějších tratí (WW III a více), si vyžádejte cenovou nabídku na provedení ADVENTURE Performance, s mimořádně pevnou konstrukcí a maximální možnou pevností!

  • 9,6 kg
  • Aramid-karbon, sklo.
  • 2/3 AC v kombinaci se skelnými tkaninami (max. 1/3)
Vaše cena € 1420

Instalace a dodatečné práce


Související produkty

Pádlo "Spear" KickTheWaves
Pádlo "Spear" KickTheWaves Vaše cena € 222
Wini
Wini Vaše cena € 1120
SJEZDOVÁ LOĎ K1 WAKATWO
Wakatwo Vaše cena € 1120
SJEZDOVÁ LOĎ K1 ATTACK
Attack Vaše cena € 1120
chrániče na kajak
Chrániče špice a zádě K1 Vaše cena € 49